|
|
Ragnhild Marie Lindberg
Ragnhild jobber i hovedsak med lederrekruttering og bistår i prosjekter innenfor organisasjonsutvikling, strategi og effektivisering. Hun mener at menneskene er en av de viktigste ressursene i en organisasjon, og har tro på at effektive prosesser og god arbeidsmetodikk gir resultater.
De siste årene har hun i hovedsak jobbet med prosessmodellering og analyse knyttet til arbeidsmetodikk og ressursbruk. Hun har bred erfaring fra prosjektledelse og sikrer fremdrift og resultater gjennom involvering og tydelige rammer. For øvrig har hun erfaring fra styrearbeid i små og store bedrifter, samt erfaring fra kundeservice, salg og produktutvikling.
Ragnhild har en mastergrad innenfor internasjonal administrasjon fra Norsk Hotellhøgskole og Florida International University, med fordypning i gruppepsykologi og -ledelse.
|
|
|
|